کاربردهای اسپیس فریم

1-سن - استیج:

جهت اجرای گروه های نمایشی و یا استقرار مجری ، سخنران و سایر عوامل برنامه های گوناگون ساخته شده و بسته به نیاز هر یک به ابعاد گوناگون ساخته می شوند.

مبنای محاسبه هزینه آن برای فروش ، مقدار سازه مصرفی و برای اجاره ، متر مربع نهایی است. قابلیت ساخت با اشکال دلخواه را داشته و برای سقف و پشت آن نیز می توان طراحی خاص اجرا نمود.

2- ساخت غرفه های نمایشگاهی :

غرفه شما در نمایشگاه، ویترین ارائه خدمات شماست . هر چقدر از نظر ظاهر هنری تر و مفید تر اجرا گردد از بازخورد بهتر و راندمان بالاتری برخوردار میگردید پس ازجا نمایی غرفه های نمایشگاهی و تعیین ابعاد غرفه ها ، طرحهای پیشنهادی ما بسته به نیاز کاری شما ، نوع مشاغل گوناگون ، کالای مورد عرضهو ... ارائه و پس از تغییرات و تأیید نهایی ، سازه های مورد نیاز به محل حمل ، نصب و تمامی مراحل آن ظرف مدت بسیار کوتاهی اجرا خواهد شد .

3- ساخت قاب بنر تبلیغاتی :

بهترین ابزار برای نمایش بنرهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی در ابعاد آزاد و قابل استفاده در فضاهای باز و بسته و به ویژه پشت سن استیج می باشد.

4- سالن و یا سوله نمایشگاهی :

پرکاربرد ترین استفاده از اسپیس فریم ساخت سوله و سالن جهت کاربرد های مختلف شامل برگزاری همایشها ، کنسرت ها ، نمایشگاههای مناسبتی و فصلی و فروش و ... ، افتتاحیه ها و اختتامیه ها ، سوله انبار، سوله نمایشگاه ها و ... می باشد.

با استفاده از اسپیس فرم به راحتی می توان ظرف زمان بسیار کوتاهی در یک محوطه باز یا زمین مسطح به تعداد دلخواه غرفه یا سالن جهت کاربری های گوناگون احداث نمود.

خواندن 566 دفعه

آدرس دفتر مركزي: تهران، خيابان یوسف آباد،خیابان بیستم،پلاک133/1

آدرس کارخانه: تهران-اتوبان آزادگان-شهرک صنعتی احمدآباد مستوفی-انتهای خیابان ولیعصرشمالی(عج)-خیابان بسیج-دست راست-پلاک۱۰

تلفن تماس: 09121093698 - 09197058673

تلفکس:۵۶۷۱۲۱۰۳-۰۲۱

پست الكترونيك: info@tbrastak.com  - info@tbrastak.ir

ارتباط از طریق تلگرام ، اینستاگرام و واتس آپ : 09121093698

 techno-bartar-rastak

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت تکنو برتر رستاک می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه