غرفه نمایی (غرفه سازی) چیست؟

غرفه آرایی، در کشور ایران و یا سایر کشور های دنیا با متریال و مصالح گوناگونی انجام می گردد که هرکس می تواند نسبت به سلیقه، فکر و مقدار هزینه ای که می خواهد برای اجرای غرفه اش انجام نماید غرفه خود را طراحی، دیزاین و در نهایت کار ساخت را انجام نماید اما چیزی که بیشتر حائظ اهمیت می باشد، این است که با احداث چه نوع غرفه ای می توانیم در کوتاهترین زمان، کمترین هزینه و آسان ترین راه نصب غرفه و از همه مهمتر شکیل ترین نوع غرفه را در اختیار داشته باشیم، غرفه های اسپیس فریم تنها سازه ایست که می تواند کلیه مزایای موارد بالا را به خود اختصاص می دهد، زیرا اینکه غرفه سازی با اسپیس فریم این امکان را می دهد که با کمترین هزینه  و در کوتاه ترین زمان، و با بهترین نوع شکل ظاهری به دلیل ساخت و طراحی مناسب اولیه قبل از نصب و همچنین نصب آسان توانسته فضایی مطلوب را در اختیار غرفه دار نماید.

غرفه ها انواع گوناگونی از نظر کارایی و نوع استفاده دارند به این صورت که گاهی غرفه فقط جهت فروش و ایجاد محلی برای امرار معاش می باشد؛ مانند غرفه های بازار میادین و تره بار، غرفه های مواد غذایی، و گاهی فقط بابت تبلیغات فروش و محلی جهت بازاریابی مانند غرفه هایی که در نمایشگاه هایی که در نمایشگاه های بین المللی احداث می گردد.

  در بعضی موارد غرفه ها بابت کارهای فرهنگی از طرف ادارات و اشخاص ذیصلاح احداث و اجرا می گردد. در هر صورت امر غرفه نمایی و برگزاری و اجرای آن یکی از بهترین نوع تبلیغات و فروش محسوب می گردد.

زیرا بدین صورت در زمانی مشخص شده و با تبلیغات های قبلی و محیطی در زمان اجرای نمایشگاه و غرفه نمایی, غرفه دار توانسته خود یا مسئولین مربوطه به صورت حضوری با ارباب رجوع، و مشتری در ارتباط بوده و محلی را برای فروش، مشاوره، بازاریابی و در نهایت معرفی شرکت، اداره و یا محصول خود و یا ارائه نوع خدمات غرفه دار برای بیشتر شناخته شدن و در حقیقت نزدیک شدن به اهداف خود احداث نمود.

این امر یکی از بهترین نوع تبلیغات و فروش محسوب می گردد، و استفاده از غرفه سازی بیشتر در این موارد می باشد در بعضی موارد غرفه علاوه بر مباحث ذکر شده می تواند توسط شکل ظاهری خود دلیلی باشد که جلب توجه تبلیغاتی نماید و حتی توجه افرادی که از اطراف غرفه در تردد می باشند را به خود جلب نماید.

یکی دیگر از فواید غرفه نمایی این است که این امکان را به افراد می دهد, تا توانسته در کوتاهترین زمان در هر محلی احداث غرفه نمایند و بدون اتلاف وقت در مقایسه با سایر موارد سالن های تبلیغاتی و یا ساخت مغازه و یا محلی توسط مصالح ساختمانی و یا فلزی و سایر موارد همین مسأله زمان و سرعت عمل در نصب و بر پایی و غرفه آرایی باعث گردیده که بیشتر توجه مدیران مسئولین و فروشندگان را به خود جلب نماید .

از دیگر فواید غرفه نمایی نسبت به سایر موارد تبلیغاتی و فروش می توان به کم تر بودن هزینه خرید و یا اجاره ملزومات غرفه آرایی اشاره کرد که یکی از مهمترین مواردی است که باعث گردیده بیشتر از سایر موارد احداث سالن و غرفه سازی مورد استفاده قرار گیرد استراکشن غرفه های نمایشگاهی باعث می گردد که توانسته با هر هزینه ای از کمترین نوع و مقدار تا بیشتری هزینه که در غرفه های ویژه توانسته نسبت به کارایی و استفاده از غرفه کار ساخت را انجام نمود.

 

  

 

خواندن 102 دفعه

آدرس دفتر مركزي: تهران، خيابان یوسف آباد،خیابان بیستم،پلاک133/1

آدرس کارخانه: تهران-اتوبان آزادگان-شهرک صنعتی احمدآباد مستوفی-انتهای خیابان ولیعصرشمالی(عج)-خیابان بسیج-دست راست-پلاک۱۰

تلفن تماس: 09121093698 - 09197058673

تلفکس:۵۶۷۱۲۱۰۳-۰۲۱

پست الكترونيك: info@tbrastak.com  - info@tbrastak.ir

ارتباط از طریق تلگرام ، اینستاگرام و واتس آپ : 09121093698

 techno-bartar-rastak

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت تکنو برتر رستاک می باشد . | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه